Sylwester z nartami – gdzie się wybrać ?

Sylwester z nartami – gdzie się wybrać ?

Sylwester to wyjątkowy czas, który zamyka przeszły rok i przynosi wiele nowych przygód, sytuacji, planów i emocji. Okres ten zazwyczaj kojarzy się ze, imprezowaniem oraz śpiewem, szczęściem i tańcem. Warto jednak połączyć te wartości z aktywnym spędzaniem wolnego czasu oraz realizowaniem marzeń. W tym celu warto zainwestować w niezapomniany Sylwester z nartami – gdzie się wybrać? Które miejscowości w kraju i poza jego granicami zadowolą nawet najbardziej wymagających amatorów sportów zimowych?

Sylwester z nartami – cechy

Zimowy pobyt Sylwestrowy połączony z białym szaleństwem, to dla wielu osób ulubiony i wymarzony sposób spędzania wolnego czasu z rodziną lub bliskimi. Piękne, śnieżne otoczenie, ściskający policzki przymrozek i powiew wiatru podczas zjazdów przynoszą niezwykle dużo zadowolenia i radości. Po udanym, aktywnym dniu – zabawa sylwestrowa zgodnie z upodobaniami uczestników. 

Nadejście nowego roku można świętować uczestnicząc w zorganizowanych balach, imprezach czy przyjęciach, biorąc udział w przygotowanych kuligach i tradycyjnych zabawach przy melodiach regionalnej kapeli , a także bezpośrednio na stoku.

 

Sylwester z nartami w Polsce

Sylwester w połączeniu z białym szaleństwem warto przeżyć na terenach naszego pięknego kraju. Polska oferuje turystom wiele ciekawych propozycji, jak również bardzo dobrze przygotowana bazę turystyczno – noclegową. Południowy region kraju daje możliwość skorzystania z lokalnych usług, a także odliczanie ostatnich sekund do nadejścia Nowego Roku na szczycie trasy zjazdowej. Do najbardziej atrakcyjnych zimowych miejsc Polski zalicza się m.in.:

 • Zakopane,
 • Gliczarów,
 • Bukowina,
 • Białka Tatrzańska,
 • Wisła,
 • Krynica Górska,
 • wiele innych.

Zagraniczny Sylwester z nartami

Dla bardziej zaawansowanych narciarzy oraz osób wymagających, rządnych nowych przygód, przygotowana została również oferta zorganizowanych wyjazdów zagranicznych. Zimowy pobyt poza granicami naszego kraju można zorganizować także na własna rękę, dostosowując wszelkie jego warunki do własnych możliwości i potrzeb.

Najczęściej odwiedzanymi regionami w czasie Sylwestrowych wyjazdów, połączonych z białym szaleństwem są:

 • Włochy – Montecampione, Livigno,
 • Czechy – Harrachov, Szpindlerowy Młyn,
 • Austria – Pitztal, Lodowiec Stubai, Tyrol, itp.

 

 

Autor

 • Od dawna pracuje jako doradca. Zawodowo radzi ludziom jak wyeksponować ich mocne strony i zalety. Przykłada ogromną wagę do rozwoju osobistego. W ramach hobby pisze specjalistyczne artykuły do gazet.

2 thoughts on“Sylwester z nartami – gdzie się wybrać ?

 1. Najlepiej jest połączyć wypoczynek świąteczny z sylwestrem i wybrać się na dłuższy urlop.

Comments are closed.