O mnie

Witam celem mojego bloga jest…

chęć szerzenia wiedzy na temat zdrowego trybu życia. Codziennie możesz na nim znaleźć najnowsze informacje dotyczące tego jak powinno się dobierać produkty w zdrowej dla naszego organizmu diecie.  Na początku poruszę zagadnienie   tego co powinniśmy spożywać, a następnie tego czego nie powinniśmy. Taką kolejność postów zamierzam obrać po to by można było małymi kroczkami na bieżąco zmieniać swoje życie na lepsze.

O mnie

Mam na imię Aleksander i interesuje się zdrowym trybem życia od kilkunastu lat. Zainteresowanie to zrodziło się w momencie gdy czułem się po postu źle. Nie była to żadna depresja ani choroba fizyczna. Wówczas mój dobry kolega zaproponował mi abym poprawił trochę swój styl życia. Skupił się nie tylko na uprawianiu sportu, ale również na tym aby po treningu nie palić papierosów i pić coca-coli.  Nie był on jakimś wielkim specjalistom w temacie zdrowego trybu życia jednakże po poważnej rozmowie zmotywował mnie do tego aby coś w swoim życiu zmienić.  Tak się zaczęło moje hobby które uprawiam do dzisiaj, bo zawsze można coś poprawić i w temacie zdrowia nie powinniśmy nigdy przestawać tego robić. Moim celem było zwykła próba poprawienia własnego samopoczucia nie wstawania „na kacu” tylko pełnym energii wkraczać w nowy dzień.

Jeśli zacząłeś od tego momentu czytać mojego bloga to zapraszam do „zdrowa droga ” czyli liście wpisów które są wyłącznie skupione na zdrowiu.